O prednášajúcich

Simona Hojdysz

Má za sebou viac ako 10 rokov práce so ženami, deťmi, ošetrovania klientov kraniosakrálnou terapiou, prepismi limbického odtlačku, vedenia ženských kruhov, meditácií, workshopov a kurzov, kde odovzdáva to najlepšie zo seba druhým, aby ich povzbudila, prebudila a naučila ich pomáhať ďalším.

https://www.facebook.com/simonastrebovskahojdysz/

Ing. Tomáš Výboch, SAKHom.

Homeopatii sa venuje od roku 2005. Najprv ako samouk, neskôr vyštudoval Slovenskú akadémiu klasickej homeopatie. Po štúdiu absolvoval ročnú prax u Dr. Petrociho. Dva roky pôsobil ako zástupca Slovenskej komory homeopatov (SKH) na Európskej centrálnej komisii homeopatov. Je členom rady SKH. V súčasnosti má vlastnú prax v Centre homeopatie Jana Scholtena a zároveň pôsobí ako lektor na Slovenskej akadémii klasickej homeopatie.

https://komorahomeopatov.sk/

https://www.facebook.com/Homeopatia.U.draka/

Lucia Klačková, SAKHom.

Homeopatii sa venuje viac ako 8 rokov, má svoju homeopatickú prax v Bratislave, je členkou SKH a organizuje prednášky a workshop najmä pre matky s deťmi. Homeopatické poradenstvo pre dospelých, deti a zvieratá.

https://komorahomeopatov.sk/

Iveta Krajňáková

Keď sa k láske k včelám pridajú aj vedomosti a skúsenosti o tom, prečo je dobré zaradiť včelie produkty do každodenného jedálnička a ako vedia včelie produkty pomôcť ľudskému zdraviu, vznikne Apipraktik. Na poli praktickej apiterapie pôsobíme síce len od roku 2015, no neustále narastajúci počet našich spokojných klientov, ktorým sme pomohli vyriešiť ich vlečúce sa zdravotné problémy, svedčí o tom, že svoju prácu robíme dobre. Veď ako inak, keď ju robíme s láskou a našimi najvernejšími pomocníčkami sú včielky?

https://www.apipraktik.sk

Monika Végh

Profesionálne sa aromaterapii venuje od roku 2007. Prvý kurz liečebnej kozmetiky a aromamasáže odštartoval radu ďalších kurzov aromaterapie v Čechách. Pre Moniku sa kľúčovým stalo štúdium na Primavera Academy v Nemecku, ktoré úspešne ukončila skúškou v roku 2011 a získala titul Aromaexpert. V roku 2013 dokončila nadstavbové štúdium klinickej aromaterapie v Rakúsku a získala titul klinický Aromaterapeut.

http://www.irisana.eu

Mgr. Monika Koristeková

Je certifikovaný detský aromaterapeut a poradca pre výživu detí a dospelých (Čo jedia zdravé deti)– takže sa dozviete aj množstvo praktických a zaujímavých informácií k výžive a funkcii detského organizmu naviac. https://www.facebook.com/monika.koristekova

Ing. Zuzana Majorová

Bude prednášať o zásadnom vplyve aniónov na zdravie a vitalitu človeka

http://www.slovenskowinaliteservis.sk/   https://www.facebook.com/winalitefreedom/